Difference between revisions of "Marvel Vs Capcom (CPS2, Black All-in-one)"
From
(→PLD) |
|||
Line 7: | Line 7: | ||
== PLD == | == PLD == | ||
{{PLD_ALL}} | {{PLD_ALL}} | ||
|- | |||
|Undumped | |||
|[[PALCE16V8]] | |||
|15J | |||
|[[C2VA1]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[File:CPS2 C2VA1.jpg|100px]] | |||
|- | |||
|Undumped | |||
|[[PALCE16V8]] | |||
|15J | |||
|[[C2VA2]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[File:CPS2 C2VA2.jpg|100px]] | |||
|- | |- | ||
|Bruteforced | |Bruteforced | ||
Line 16: | Line 36: | ||
|[[Porchy]] | |[[Porchy]] | ||
|[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/CPS2_C2VA3.zip ZIP] | |[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/CPS2_C2VA3.zip ZIP] | ||
| | |[[File:CPS2 C2VA3.jpg|100px]] | ||
|} | |} | ||