Difference between revisions of "Choplifter (bootleg)"
From
(→PCB) |
|||
Line 3: | Line 3: | ||
File:Choplifter bootleg.jpg | File:Choplifter bootleg.jpg | ||
</gallery> | </gallery> | ||
== PLD's == | |||
{{PLD_ALL}} | |||
|- | |||
|Unlocked | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/ChoplifterBL_1.zip ZIP] | |||
| | |||
|- | |||
|Unlocked | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/ChoplifterBL_2.zip ZIP] | |||
| | |||
|- | |||
|Unlocked | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/ChoplifterBL_3.zip ZIP] | |||
| | |||
|- | |||
|Unlocked | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/ChoplifterBL_4.zip ZIP] | |||
| | |||
|} | |||
== Credits == | == Credits == |