Difference between revisions of "Bloody Roar"
From
(→PLD) |
|||
Line 9: | Line 9: | ||
|Unlocked | |Unlocked | ||
|[[GAL16V8]] | |[[GAL16V8]] | ||
| | |U0219 | ||
|219 | |219 | ||
|Tested | |Tested | ||
Line 15: | Line 15: | ||
|[[Ekorz]] | |[[Ekorz]] | ||
|[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/Bloody_Roar_219.zip ZIP] | |[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/Bloody_Roar_219.zip ZIP] | ||
| | |||
|- | |||
|Unlocked | |||
|[[MACH211]] | |||
|U0130 | |||
|219 | |||
|Assumed working | |||
|[[Porchy]] | |||
| | |||
|[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/BloodyRoar_MAIN_IF2.zip ZIP] | |||
| | | | ||
|} | |} |