Difference between revisions of "Bloody Roar"
From
(→PLD) |
|||
Line 15: | Line 15: | ||
|[[Ekorz]] | |[[Ekorz]] | ||
|[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/Bloody_Roar_219.zip ZIP] | |[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/Bloody_Roar_219.zip ZIP] | ||
| | |||
|- | |||
|Undumped | |||
|[[MACH211]] | |||
|U0421 | |||
|MAIN_IF1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 20: | Line 30: | ||
|[[MACH211]] | |[[MACH211]] | ||
|U0130 | |U0130 | ||
| | |MAIN_IF2 | ||
|Assumed working | |Assumed working | ||
|[[Porchy]] | |[[Porchy]] |