Difference between revisions of "Blasted"
From
(→PLD) |
(→PLD) |
||
Line 11: | Line 11: | ||
[[GAL16V8]] | [[GAL16V8]] | ||
|14E | |14E | ||
|0066-315BX- | |0066-315BX-XXQX | ||
|Tested | |Tested | ||
|[[Shanerc1]] | |[[Shanerc1]] | ||
Line 17: | Line 17: | ||
|[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/Blasted.zip ZIP] | |[https://wiki.pldarchive.co.uk/pals/Blasted.zip ZIP] | ||
|[[File:Blasted PAL.jpg|100px]] | |[[File:Blasted PAL.jpg|100px]] | ||
|- | |||
|Undumped | |||
| | |||
|15F | |||
|0066-313BX-XXQX | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||